ربات اینستاگرام | افزایش فالوور واقعی و با کیفیت اینستاگرام

ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور

در این مقاله قصد داریم به بررسی ربات اینستاگرام بپردازیم. به طور کلی در حال حاضر و در دنیای مجازی، شاهد چندین شبکه اجتماعی هستیم که هر کدام از آن ها، بر پایه محتوای خاصی فعالیت دارند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که توانسته است در سال های گذشته، کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. اصلی ترین دلیل افزایش فالوور در اینستاگرام، می تواند بروزرسانی های سال های اخیر این برنامه باشد.

اینستاگرام در چند سال گذشته تا کنون، توانسته است ابزار های زیادی را در خود به وجود بیاورد. برخی از کاربران اینستاگرام با استفاده از صحیح از این برنامه، توانسته اند به درآمد های بالایی دست یابند؛ در واقع در این روز ها اینستاگرام، بستری فوق العاده برای درآمدزایی محسوب می شود. در حال حاضر اینستاگرام دارای 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه می باشد که تعداد زیادی از آن ها، به بازاریابی در این شبکه اجتماعی می پردازند.

برای رشد و پیشرفت در اینستاگرام، شما می توانید از ابزار ها و ترفند های در دسترس زیادی استفاده کنید. در راستای موفقیت در اینستاگرام، پلتفرم های زیادی ایجاد شده اند که در این مسیر، به پیج شما کمک می کنند؛ یکی از آن ها بدون شک، ربات اینستاگرام می باشد. اگر شما هم قصد رشد در اینستاگرام را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

ربات اینستاگرام چیست؟

در اول این مقاله، مقداری با گسترش اینستاگرام در سال های اخیر آشنا شدید؛ همچنین دانستید که در اینستاگرام می شود درآمدی بسیار عالی داشت؛ اما این درآمد چگونه امکان پذیر می باشد؟ آیا با ساختن یک پیج در اینستاگرام، دیگر نیاز به انجام هیچ کاری نیست؟ آیا لازم نیست برای پیشرفت در اینستاگرام از پلتفرم های دیگر کمک گرفت؟

به طور کلی همان طور که گفتیم، اینستاگرام ابزار های زیادی را برای پیشرفت در اختیار کاربران خود قرار داده است؛ برای موفقیت و درآمدزایی در اینستاگرام، باید از این ابزار ها و ترفند ها استفاده کرد. در اینستاگرام باید دست به تولید محتوا زد و در زمان های مناسب پست و استوری منتشر کرد؛ همچنین باید تقویم محتوایی برای اینستاگرام ایجاد کنید و در بازه های زمانی مختلف اقدام تجزیه و تحلیل پیج خود کنید. اما آیا شما به تنهایی از پس این کار ها بر می آیید؟

ربات های اینستاگرام، دقیقا به هدف انجام همین فعالیت ها ایجاد شده اند؛ در واقع ربات اینستاگرام ابزاری عالی برای مدیریت پیج اینستاگرام شما محسوب می شود. ربات های اینستاگرام با دریافت اندک مبلغی، اقدام به مدیریت پیج شما می کنند؛ مدیریت پیج توسط ربات اینستاگرام شامل فعالیت هایی نظیر منتشر کردن پست، منتشر کردن استوری، تجزیه و تحلیل، افزایش فالوور با استفاده از روش خرید فالوور پاپ آپ یا ارگانیک و صد ها مورد دیگر می شود. اگر قصد استفاده از ربات های اینستاگرام را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

ربات ایسنت

چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

در بخش قبلی آشناییتی نسبی را از ربات اینستاگرام پیدا کردید؛ همچنین دانستید که این دسته از ربات ها، به مدیریت پیج اینستاگرام می پردازند؛ اما همان طور که می دانید، تقریبا ادمین های اینستاگرام هم فعالیت های شبیه به ربات اینستاگرام را انجام می دهند. در مقابل ربات های اینستاگرام، چرا از ادمین پیج اینستاگرام استفاده نکنیم؟

همان طور که از نام ربات های اینستاگرام پیدا است، ابزار هایی غیر انسانی هستند. ربات اینستاگرام با استفاده از سرور های مخصوصی اقدام به افزایش فالوور پیج شما می کند؛ همچنین با استفاده از برنامه نویسی خاصی که شده است، به صورت 24 ساعته پیج اینستاگرام را مدیریت می کند؛ طبیعتا فعالیت 24 ساعته از دست ادمین پیج اینستاگرام خارج می باشد؛ چرا که ادمین پیج اینستاگرام، نیرویی زنده و انسانی است و مانند شما، نیاز به استراحت دارد.

اگر پیج شما به مدیریت تمام وقت نیاز دارد، ما به شما ربات اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم؛ در غیر این صورت می توانید از ادمین های اینستاگرام استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که ربات های اینستاگرام، معمولا دارای پشتیبانی هایی برای برقراری ارتباط و رفع مشکلات ناگهانی هستند.

قبل از انتخاب ربات اینستاگرام به چه نکاتی دقت کنیم؟

تا به این جای کار به طور کامل از ماهیت و کارکرد ربات اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین دانستید که این دسته از ربات ها، چه تفاوتی با ادمین های پیج اینستاگرام دارند. در این روز ها ربات های زیادی برای اینستاگرام ایجاد شده اند که هر کدام از آن ها، می توانند حتی نواقصی را هم داشته باشند. حال در ادامه می خواهیم به نکاتی بپردازیم که قبل از انتخاب ربات های اینستاگرام، باید مورد بررسی قرار بگیرند.

در ربات اینستاگرام امنیت را فراموش نکنید

اولین و اصلی ترین چیزی که برای انتخاب ربات اینستاگرام باید مورد بررسی قرار دهید، امنیت می باشد. همان طور که می دانید، به طور کلی ربات های اینستاگرام مانند پنل های اینستاگرام، یک سری اطلاعات را از شما دریافت می کنند. سعی کنید تا حد امکان، سمت ربات هایی بروید که از شما پسورد پیج اینستاگرام را دریافت نمی کنند. چنانچه رباتی وجود داشت که برای ارائه خدمات باید پسورد دریافت می کرد، حتما از قبل اعتبار و صلاحیت آن را مورد بررسی قرار دهید.

دقت داشته باشید که به تازگی اینستاگرام، نسبت به پلتفرم هایی که خدمات ارائه می دهند بسیار حساس شده است؛ به نوعی به تازگی فعالیت ربات اینستاگرام بسیار حساس شده است. به طور کلی اینستاگرام بر فعالیت نیروی انسانی درون برنامه بسیار تاکید دارد. در واقع اینستاگرام تمایل دارد تمامی پیشرفت ها، با استفاده از نیرو های انسانی صورت گیرد.

ربات اینستاگرام با تمامی این موانع، باز هم فعالیت خود را انجام می دهد؛ ولی با حساسیت بیشتری فعالیت دارد. الگوریتم اینستاگرام چنانچه از فعالیت ربات در پیج شما مطلع شود، اقدام به مسدود سازی یا همان ریپورت پیج می کند؛ لذا این مورد در امنیت ربات باید بسیار مورد بررسی قرار داده شود.

هزینه اولیه استفاده از ربات اینستاگرام را در نظر بگیرید

دومین موردی که در انتخاب ربات اینستاگرام  باید بسیار به آن دقت شود، هزینه می باشد. در این روز ها پلتفرم های زیادی هستند که خدمات اینستاگرام ارائه می دهند؛ خدماتی که توسط پلتفرم های مختلف ارائه داده می شود، رایگان نیستند. بسیاری از افراد این روز ها به دنبال ربات اینستاگرام رایگان هستند؛ بگذارید خیال شما را در رابطه با وجود نداشتن این دسته از ربات ها، راحت کنیم؛ حتی اگر ربات رایگان برای اینستاگرام وجود داشته باشد، قطعا از امنیت پایینی برخوردار است.

به طور کلی ربات های اینستاگرام در قبال هزینه ای که دریافت می کنند خدمات ارائه می دهند؛ این خدمات شامل افزایش فالوور، بهینه سازی آمار پروفایل، استفاده از هشتگ های مناسب و انتشار پست می شوند. هزینه ای که ربات های اینستاگرام دریافت می کنند، بستگی به خدماتی که ارائه می دهند است. دقت داشته باشید که بعضی از ربات ها به صورت رایگان برای پیج های اینستاگرام خدمات دهی می کنند؛ ولی این خدمات دهی محدودیت زمانی دارد.

ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور

امکاناتی که استفاده از این ربات به شما می دهد

آخرین نکته ای که در انتخاب ربات اینستاگرام حتما باید به آن دقت شود، امکانات ربات می باشد؛ به طور کلی شما از ربات های اینستاگرام، برای امکانات و خدمات دهی آن ها است که استفاده می کنید؛ لذا باید ربات، امکانات واقعی و عالی را ارائه دهد. طبیعتا ربات اینستاگرام در قبال هزینه ای که دریافت می کند، باید امکانات با کیفیت ارائه دهد؛ به طور مثال اگر در بازه های زمانی مختلف فالوور جذب می کند، باید فالوور ها واقعی باشند.

آیا ربات اینستاگرام در پیج اختلال ایجاد نمی کند؟

تا به این جای کار کاملا از نوع خدمات دهی ربات های اینستاگرام مطلع شدید؛ همچنین در بخش های قبلی دانستید که قبل از انتخاب ربات اینستاگرام باید به چه نکاتی دقت کنید؛ حال موضوع اصلی این است که آیا استفاده از ربات های اینستاگرام، در پیج اختلال ایجاد نمی کند؟ چگونه می شود که ربات ها الگوریتم حساس اینستاگرام را دور می زنند؟

همان طور که در بخش های قبلی گفتیم، الگوریتم اینستاگرام به تازگی بر روی فعالیت ربات های اینستاگرام بسیار حساس شده است؛ ربات های اینستاگرام فقط در صورتی در پیج اختلال ایجاد می کنند که خارج از اصول الگوریتم اینستاگرام فعالیت داشته باشند. ربات اینستاگرام نباید در طول 24 ساعت، بیشتر از حد فالو و لایک انجام دهد؛ همچنین نباید اقداماتی نظیر ارسال دایرکت بیش از اندازه را انجام دهد؛ در غیر این صورت با برخورد با الگوریتم اینستاگرام، پیج با اختلال ایجاد می شود.

سخن نهایی در مورد ربات اینستاگرام

سعی کنید از اکثر ابزار ها و ترفند ها برای پیشرفت پیج اینستاگرام خود و رسیدن به درآمد در آن استفاده کنید. در کنار استفاده از ربات اینستاگرام سعی کنید، حتما خود شما هم فعالیت طبیعی را داشته باشید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. اما برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code