خرید ویو تلگرام چگونه امکان پذیر است و چه مزایایی دارد؟

خرید ویو تلگرام فوری

در این مقاله قصد داریم به مبحث خرید ویو تلگرام بپردازیم. امروزه چندین شبکه اجتماعی وجود دارند که کاربران زیادی را به سمت خود کشانده اند. یکی از آن شبکه های اجتماعی، تلگرام است. البته که تلگرام در چند سال اخیر در کشور ما فیلتر بوده است؛ ولی این موضوع هیچ تاثیری را بر افزایش کاربران این پیام رسان پر طرفدار نداشته است.

امروزه در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، توییتر و فیسبوک، شما قادر هستید با استفاده از یک پیج با افراد مختلفی تعامل برقرار کنید. در تلگرام شما می توانید با استفاده از راه های مختلفی با دیگران ارتباط داشته باشید. به طور مثال در تلگرام می توانید در چت خصوصی، کانال ها، ربات ها و حتی گروه ها فعالیت داشته باشید.

بسیاری از افراد از طریق کانال های تلگرام در حال درآمدزایی هستند. این درآمدزایی وابسته به یک سری عوامل مختلف می باشد. یکی از مهم ترین عواملی که در پیشرفت کانال شما در تلگرام تاثیر برانگیز می باشد، تعداد ویو پست های شما است. افراد زیادی وجود دارند که بی صبرانه دنبال افزایش ویو پست های تلگرام خود هستند. در ادامه این مقاله قصد داریم به مبحث خرید ویو تلگرام بپردازیم. همراه ما باشید.

خرید ویو تلگرام ارزان

ویو در تلگرام چیست؟

قبل از هر چیزی بهتر است به مفهوم ویو در تلگرام بپردازیم. امروزه دو عنصر در کانال های تلگرام وجود دارند که بسیار حائز اهمیت هستند. یکی از آن ها تعداد ممبر های آن کانال هستند و یکی دیگر تعداد ویو های پست های آن کانال. به همین دلیل بسیاری از ادمین های کانال های مختلف، به دنبال خرید ویو تلگرام و افزایش این مورد هستند.

احتمالا شما هم در پایین پست های کانال های تلگرام، با آیکون چشم رو به رو شده اید. در کنار این آیکون یک عدد وجود دارد. عددی که مشاهده می کنید تعداد بازدید از آن پست را نشان می دهد. معمولا کانال هایی که اقدام به خرید ممبر پروکسی می کنند، ویو پست هایشان هم بالا می باشد. به این مورد توجه داشته باشید که تعداد ویو بالا در یک کانال، به آن کانال اعتبار می بخشد.

در واقع تعداد ویو یا همان seen میزان محبوبیت یک پست را در یک کانال نشان می دهد. هر میزان که تعداد ویو پست های شما بالاتر باشد، ارزش کانال شما نیز بالاتر می رود. حال با این توصیفات حتما از اهمیت تعداد ویو هم مطلع شده اید. افراد زیادی وجود دارند که در تلگرام برای خود کانالی ایجاد می کنند و بلافاصله اقدام به تولید محتوا در آن می کنند.

تولید محتوا در کانال تلگرام بد نیست؛ ولی تولید محتوا باید هدفمند باشد. به طوری که محتوا آنقدر جذب باشد که واقعا ویو جذب کند. همچنین در کنار تولید محتوا باید دست به ترفند هایی هم برای افزایش ویو بزنید. ترفند هایی نظیر تبلیغات و خرید ویو تلگرام. خریداری ویو تلگرام به شما کمک می کند که در یک لحظه بتوانید این میزان را افزایش دهید. در ادامه همراه ما باشید.

افزایش سریع ویو با خرید کردن آن

همان طور که گفتیم شما می توانید با خریداری ویو تلگرام، خیلی سریع بازدید پست های خود را افزایش دهید. امروزه پلتفرم های زیادی وجود دارند که خدمات تلگرام را ارائه می دهند. خدماتی نظیر ممبر و ویو. شما می توانید با انجام کار هایی نظیر تولید محتوای مناسب، تعداد ویو پست های کانال خود را افزایش دهید. تولید محتوا باید به گونه ای باشد که مخاطب را به خود جذب کند.

ممبر کانال بعد از دیدن پست شما باید به گونه ای جذب محتوای آن شود که آن پست را برای دوستان خود، ارسال کند. این کار باعث می شود که هم ویو پست شما افزایش یابد و هم تعداد ممبر های کانال تلگرام افزایش یابد. همان طور که می دانید تلگرام بر پایه محتوای متنی و محتوای بصری فعالیت دارد. این به نوعی هم دسته شما را برای تولید محتوا باز گذاشته است و هم به نوعی کارتان را سخت کرده است.

اما همان طور که گفتیم افزایش ویو با استفاده از ترفند هایی نظیر تولید محتوا زمان بر می باشد. افرادی وجود دارند که تمایل به پیشرفت سریع کانال خود دارند. به نوعی می خواهند خیلی سریع به کانال خود اعتبار ببخشند. امروزه به راحتی می توان با خرید ویو تلگرام به این هدف رسید. دیگر نیاز نیست برای افزایش ویو خود روز ها و حتی ماه ها زمان بگذارید.

شما با پرداخت مبلغی می توانید تعدادی ویو دریافت کنید. این که شما چه هزینه ای را باید پرداخت کنید، بستگی به تعداد ویویی که می خواهید بخرید دارد. به طور مثال هزینه خرید 50 ویو متفاوت است نسبت به خرید هزار ویو.

نقش ممبر های واقعی و فیک بر تعداد ویو تلگرام

دقیقا همان پلتفرم هایی که ویو ارائه می دهند، ممبر تلگرام هم می فروشند. خرید ممبر تلگرام هم از اهمیت زیادی برخوردار است. ولی بسیاری از این پلتفرم ها در قبال دریافت مبلغی، ممبر فیک ارائه می دهند. اما نقش ممبر فیک و واقعی بر تعداد ویو های پست های تلگرام چیست؟

در واقع ممبر های واقعی اکانت هایی هستند فعال. ممبر های واقعی کسانی هستند که با استفاده از لینک ها و حتی از راه های دیگری، به کانال شما اضافه می شوند. این دسته از ممبر ها با شما و محتوای شما تعامل برقرار می کنند و باعث می شوند تا اعتبار کانال شما بالا رود. ممبر های واقعی بر افزایش ویو تلگرام شما بسیار تاثیر گذار هستند.

این دسته از ممبر ها بعد از وارد شدن به کانال شما، هم بر تعداد اعضای کانال شما تاثیر گذارند و هم بر تعداد ویو پست هایتان. در واقع آن عدد که بیان گر تعداد ویو شما است الکی بالا نمی‌رود. همان طور در مقابل اگر آن ممبر واقعی از کانال تلگرام شما لفت بدهد، آن اعداد و ارقام هم افت می‌کنند. افرادی هستند که ممبرهای واقعی از کانال آن ها لفت داده اند و مجبور به خرید ویو تلگرام شده‌اند. این دسته از افراد طبیعتا در اشتباه هستند.

ممبرهای فیک کاملا بر خلاف ممبرهای واقعی هستند. البته که این دسته از ممبر ها تعداد اعضای کانال شما را افزایش می‌دهند، ولی تعداد ویو یا همان بازدید را افزایش نمی‌دهند. در واقع ممبری که هیچ موجودیت خارجی ندارد، چگونه می‌تواند ویو پست های تلگرام را هم افزایش دهد؟

به این دسته از ممبرها، ممبر فیک هم گفته می‌شود. در زمان خرید ممبر تلگرام دقت داشته باشید که ممبر فیک نخرید. زیرا این دسته از ممبرها می توانند حتی اعتبار کانال تلگرام شما را پایین هم بیاورند.

چه زمانی حتما باید ویو بخریم؟

در واقع در تلگرام هیچ زمانی کسی مجبور به انجام کاری نیست؛ ولی بعضی اوقات یک سری از کانال ها در شرایطی قرار می گیرند که مجبور به خرید ویو تلگرام می شوند. همان طور که گفتیم ویو اولین چیزی که برای یک کانال تلگرام به همراه دارد، اعتبار می باشد. معمولا دیده می شود که کانال هایی که در زمینه فروش فعالیت دارند و صاحب یک برند هستند، به دنبال اعتبار نیز می باشند.

چرا که نه؛ این دسته از کانال ها هم می توانند ویو خریداری کنند. ولی حتما باید در نظر داشته باشند که در حین خرید ویو، برای جذب ممبر واقعی هم تلاش کنند. زیرا در غیر این صورت به فروش نمی رسند. همچنین همان طور که در بخش قبلی گفتیم، ممبر های فیک تاثیری بر افزایش تعداد ویو ندارند. پس تکلیف این دسته از کانال ها چیست؟

ما به این دسته از کانال ها به شدت پیشنهاد می کنیم که اقدام به خرید ویو کنند. هر کانالی که دارای ممبر فیک هست، حداقل تعدادی ممبر واقعی دارد. این دسته از کانال ها با خرید ویو تلگرام حداقل مقداری اطمینان آن ممبر های واقعی را جذب می کنند. همچنین اگر در آینده ممبر واقعی جذب آن کانال بشود، با دیدن تعداد ویو حس خوبی از آن کانال به او دست می دهد.

بسیاری از کانال ها با ارائه تبلیغات کسب درآمد می کنند. اما باید اتفاقی این بین بیفتد تا ممبر ها به آن تبلیغ اطمینان کنند و آن تبلیغ خروجی موثری داشته باشد. شما می توانید با خرید ویو تلگرام به تبلیغات خود اعتبار ببخشید. به هر حال تبلیغات هم در قالب پست ارائه می شوند؛ پس بنابراین برای آن ها هم می شود ویو خرید.

 

برای خرید ویو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در بخش های قبلی به دلایلی که باعث می شوند شما ویو خریداری کنید پرداختیم. همچنین این موضوع را فهمیدیم که تعداد ویو به کانال تلگرام اعتبار می بخشد. اما مواردی هستند که برای خریداری ویو تلگرام بایستی در نظر گرفت.

در هیچ کانالی دیده نمی شود که به طور مثال دو هزار ممبر داشته باشد و بلافاصله بعد از انتشار پست، آن پست دو هزار ویو هم بگیرد. طبیعتا یک همچین کاری ممبر های واقعی را به شک وا می دارد. بنابراین باید در خرید ویو تلگرام این نکته را هم مورد توجه قرار داد. در بعضی اوقات دیده شده است که رعایت نکردن این نکات، باعث از دست دادن ممبر های واقعی شده است.

سخن آخر

سعی کنید در کنار خرید ویو، به جذب ممبر واقعی هم بپردازید. تعداد ویویی که با استفاده از ممبر واقعی بالا رود، خیلی فرق می کند تا ویویی که خریداری شود. در این مقاله به مبحث خرید ویو تلگرام پرداختیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کافی را کرده باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code