خرید ممبر پروکسی تلگرام چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

خرید ممبر پروکسی تلگرام ارزان

خرید ممبر پروکسی تلگرام می تواند دارای مزایای زیادی باشد. تلگرام یکی از چندین شبکه های اجتماعی است که کاربران زیادی را به سمت خود کشانده است. تلگرام مدتی پیش برای کاربران ایرانی فیلتر شد، اما این تاثیری بر روی استفاده از آن نداشت. تلگرام آنقدر ویژگی های مثبت دارد که کاربران به هر طریقی شده است، از آن استفاده می کنند.

بسیاری از افراد با هدف های مختلف در تلگرام فعالیت دارند. کاربرانی هستند که در تلگرام فقط به جهت سرگرمی فعالیت دارند و حتی کاربرانی هم هستند که در تلگرام درآمدزایی می کنند. تلگرام بستری بسیار مناسب برای افرادی است که قصد بازاریابی در آن را دارند. اما استفاده از تلگرام بعد از فیلتر شدن آن چگونه امکان پذیر بود؟

همان طور که گفتیم کاربران تلگرام از راه های مختلفی وارد این برنامه می شوند. افرادی هستند که با استفاده از فیلتر شکن ها وارد تلگرام می شوند. ولی بعضی از افراد از راه ساده تری یعنی استفاده از پروکسی ها وارد تلگرام می شوند. با ظهور پروکسی ها، بسیاری از افراد به درآمدزایی از طریق آن ها پرداختند و بسیاری دیگر هم به دنبال راه هایی برای افزایش ممبر هایشان هستند. در ادامه قصد داریم به مبحث خرید ممبر پروکسی تلگرام بپردازیم. همراه ما باشید.

پروکسی چیست؟

بهتر است قبل از این که به سراغ مبحث خرید ممبر پروکسی تلگرام برویم، مقداری به بررسی ساختار پروکسی ها بپردازیم. برای پروکسی های تلگرام، می توان در قالب های مختلف توضیحی را ارائه داد. اگر بخواهیم یک درک کلی از آن ها داشته باشیم، می توانیم بگوییم که پروکسی های تلگرام راهی بسیار عالی هستند برای گذر کردن از فیلتر تلگرام.

پروکسی های تلگرام بر پایه پروتکل MTProto فعالیت دارند. پروتکل MTProto استفاده های زیادی برای کاربران شبکه های اجتماعی دارد. به طور مثال پروتکل MTProto راهی بسیار موثر است برای دور زدن فیلترینگ در هر کشوری. این پروتکل توسط تیم تلگرام گسترش داده شده است.

می توان گفت پروتکل MTProto تقریبا شبیه به پروتکل Https است؛ ولی میان این دو تفاوتی کلی وجود دارد. پروتکل Https رابطی است میان کاربران و سرور؛ ولی در پروتکل MTProto پیام ها به صورت رمزنگاری شده و به صورت Client to Client ارسال می شوند. اما فعالیت این پروتکل چگونه فیلتر را از بین می برد؟

پروتکل MTProto پیام را به صورت رمز نگاری شده از فرد ارسال کنند دریافت می کند. بعد از آن پیام به سرور فرستاده می شود و رمزگشایی می شود. اما این پایان کار نیست. سرور بعد از رمزگشایی پیام، دوباره اقدام به رمزنگاری پیام می کند و سپس پیام را به گیرنده می فرستد. پروکسی های تلگرام هم دقیقا از همین پروسه پروتکل MTProto استفاده می کنند و فیلتر را از بین می برند. با استفاده از MTProto دیگری امکان شنود در تلگرام وجود ندارد. نکته مهم موجود پروکسی ها، سرعت بالای آن ها است. با سرعت بالای پروکسی ها، شما اصلا چیزی با عنوان فیلترینگ را در تلگرام احساس نمی کنید. فقط باید دقت داشته باشید که هر از چند گاهی، پروکسی های خود را عوض کنید.

خرید ممبر پروکسی تلگرام ارزان
تصویر آبی زمینه با طرح خونه در گوشه ی تصویر

ممبر پروکسی در تلگرام چیست؟

برای این که اقدام به خرید ممبر پروکسی تلگرام بکنیم، در اول کار باید ببینیم که اصلا ممبر پروکسی چیست؟ همان طور که می دانید بعد از فیلتر شدن تلگرام، پلتفرم های سود جوی زیادی به میدان آمدند. بسیاری از برنامه ها ایجاد شدند با اسم های مشابه تلگرام. آن ها کاربران زیادی را به سمت خود کشاندند. در ادامه فعالیت این برنامه ها آسیب های امنیتی زیادی به آن ها وارد شد. آسیب هایی نظیر حملات هک و پایین آمدن سرعت.

اما زمانی که می شود از پروکسی ها استفاده کرد، چرا از این برنامه ها استفاده کنیم. پروکسی فقط به کاربران برای اتصال به تلگرام کمک نمی کند. پروکسی مزایای دیگری هم دارد که شما از آن بی خبر هستید. آیا تا به حال به خرید ممبر پروکسی تلگرام فکر کرده اید؟ آیا از مزایای این کار با خبر هستید؟

معمولا خریداران پروکسی های تلگرام، مدیران کانال ها هستند. این دسته از کانال ها تعداد زیادی از پروکسی های تلگرام را خریداری می کنند و به عنوان اسپانسر آن ها فعالیت می کنند. اگر قرار باشد هر کاربری یک پروکسی خریداری کند، هزینه های زیادی باید صرف شود. خریداران پروکسی های تلگرام جلوی این همه هزینه را گرفته اند.

در گذشته پروکسی های تلگرام، تنها کاربردشان اتصال و گذر از فیلترینگ بود. اما الان حتی بر روی افزایش ممبر هم تاثیر دارند. البته که این خرید به نوعی به طور موقت تاثیر خود را می گذارد. چرا که هر پروکسی تاریخ انقضایی دارد. بنابراین دقت کنید هر چند وقت یکبار، اقدام به تعویض پروکسی های خود بکنید. توجه داشته باشید که خرید ممبر پروکسی تلگرام و استفاده از پروکسی ها، فقط در نسخه اصلی تلگرام امکان پذیر است.

خرید ممبر پروکسی در تلگرام چه تاثیری بر روی افزایش اعضای کانال دارد؟

همان طور که گفتیم خریداران ممبر پروکسی تلگرام، اکثرا کانال ها هستند. اما این کانال ها به چه هدفی اقدام به خرید پروکسی می کنند؟

همان طور که می دانید در هر شبکه اجتماعی راه های زیادی برای افزایش دنبال کننده وجود دارد. برای افزایش ممبر کانال در تلگرام، هم راه های رایگان زیادی وجود دارد و هم راه هایی که دارای هزینه هستند. اگر قرار باشد برای افزایش ممبر تلگرام به طور ممتد تبلیغات صورت بگیرد، طبیعتا هزینه های زیادی به جا می گذارد.

همچنین در بعضی اوقات تبلیغات جواب نمی دهند و آن بازخورد کافی را کانال نمی گیرد. در حال حاضر یکی از بهترین راه های افزایش ممبر کانال های تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام است. کانال های تلگرام می توانند با اسپانسر شدن، ممبر های زیادی را جذب کنند. البته که در این روش هم باید هزینه ای را پرداخت کنید، ولی در این روش اطمینان خواهید داشت که ممبر های کانال افزایش پیدا می کنند.

در روش های دیگر هم می توانید به طور مثال ممبر به طور مستقیم بخرید؛ البته باید توجه داشته باشید که ممبر فیک به شما داده نشود. در هر صورت خرید ممبر پروکسی تلگرام می تواند بهترین راه باشد. بعد از این که شما پروکسی های تلگرام را خریداری می کنید و اسپانسر آن ها می شوید، ممبر ها به طور خودکار به کانال شما اضافه می شوند.

کاربران تلگرام با کلیک بر روی لینک هر پروکسی و اتصال به آن، به طور خودکار عضو کانال شما می شوند. کانال شما به طور خودکار و به عنوان اسپانسر پروکسی، در صفحه چت های کاربران متصل شده به پروکسی نمایش داده می شود. چنانچه کاربر اقدام به حذف کانال اسپانسر پروکسی بکند، پروکسی هم برای او غیر فعال می شود.

نکات مهم درباره خرید ممبر پروکسی تلگرام

در بخش قبل گفتیم که خرید ممبر پروکسی تلگرام، راهی بسیار عالی برای افزایش ممبر های کانال در تلگرام می باشد. اما نکاتی وجود دارد که بد نیست از آن ها اطلاع داشته باشید. همان طور که در بخش قبلی گفتیم، بسیاری از پلتفرم ها وجود دارند که ممبر فیک می فروشند. شاید شما این نگرانی را داشته باشید که بعد از خرید ممبر پروکسی، ممبر های فیک عضو کانال شما بشوند.

اما بگذارید به شما بگوییم که هیچ نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد. ممبر هایی که از طریق خرید پروکسی در تلگرام وارد کانال شما می شوند، کاملا واقعی هستند. کاربرانی که از طریق پروکسی عضو کانال شما می شوند 100 درصد واقعی هستند و مانند شما یک کاربر فعال هستند. به نوعی درکانال شما فعالیت واقعی دارند.

اما دیگر نکته ای که درباره خرید ممبر پروکسی تلگرام وجود دارد، تعداد ممبر های اضافه شده هستند. در روش هایی مانند تبلیغ کانال، تعداد ممبر هایی که قرار است به کانال شما اضافه شوند از قبل مشخص است. به طوری که شما با پرداخت مبلغی، میزان ممبری هم دریافت می کنید.

اما این مورد درباره روش خرید ممبر پروکسی تلگرام کمی متفاوت است. بعد از این که کانال خود را اسپانسر پروکسی می کنید، فرا تر از انتظار خود ممبر جذب خواهید کرد. همچنین این را هم در نظر داشته باشید که هزینه این روش بسیار بیشتر است نسبت به دیگر روش های تبلیغ.

بعد از این که کانال خود را اسپانسر پروکسی کردید، فقط افرادی عضو کانال شما می شوند که به موضوع فعالیت کانال شما علاقه داشته باشند. اگر کانال شما در حوزه فروش محصولات فعالیت دارد، روش خرید ممبر پروکسی می تواند بسیار برای شما عالی باشد. همچنین در این صورت می توانید شاهد فروش بیشتر محصولات خود باشید.

سخن آخر در مقاله خرید ممبر پروکسی تلگرام

تلگرام از آن دسته از شبکه های اجتماعی است که بازاریابی در آن بسیار می تواند موثر باشد؛ چرا که سطح تعامل در این برنامه بسیار بالا است. سعی کنید از هر روشی برای افزایش ممبر های خود استفاده کنید. در این مقاله ما به روش خرید ممبر پروکسی تلگرام پرداختیم. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code