خرید ممبر تلگرام|خرید ممبر تضمینی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

خرید ممبر تلگرام واقعی

تلگرام هم مانند اینستاگرام در حال حاضر به یکی از شبکه های اجتماعی بدل شده است که می توان در آن به خرید و فروش و ارائه ی خدمات مشغول شد. یکی از راه های توسعه ی کسب و کارهای تلگرامی می تواند خرید ممبر تلگرام باشد که دارای انواع مختلفی است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع این ممبرهای موجود آشنا کرده و در مورد مزیت های خرید ممبر تلگرام هم به صحبت بپردازیم. پس برای کسب و کارتان هم که شده خواندن این مطلب را از دست ندهید.

انواع ممبرهایی که برای یک کانال تلگرامی وجود دارند کدام هستند؟

به طور کلی به افرادی که دارای یک حساب کاربری تلگرام هستند و پست های موجود در یک کانال یا گروه تلگرامی را می بینند و یا در حالت عمومی هر فعالیتی در درون گروه یا کانال انجام می دهند را ممبرهای تلگرامی یک کانال یا گروه به شمار می آورند. این دسته از ممبرهای موجود برای یک کانال یا گروه موجود در تلگرام را ممبرهای واقعی می نامند. در مقابل این ممبرهای واقعی، نوع دیگری از اعضای کانال ها وجود دارند که به نام ممبرهای فیک شناخته می شوند. اما ممبرهای فیک کدام هستند؟ این دسته از حساب های کاربری دارای هویت واقعی نیستند و به وسیله ی شیوه های خاص و یا ربات های برنامه ریزی شده و گاها نرم افزارهای مخصوص به وجود می آیند.

این نوع از ممبرها به علت عدم برخورداری از هویت قادر نیستند تا هیچ کاری انجام دهند چرا که هیچ کاربری برای آنها وجود ندارد.حتی ممبرهای فیک می توانند دارای عکس بوده و موقعیت مکانی آنها نیز مشخص باشند، مثلا همه ایرانی و یا خارجی باشند. ولی باز هم در نهایت این حساب های کاربری عملا نمی توانند هیچ فعالیتی انجام دهند. پس این سوال پیش می آید که خرید ممبر تلگرام از نوع فیک چرا انجام می شود؟ در پاسخ باید گفت برای افرادی که دارای گروه ها و کانال های تبلیغاتی هستند یا افرادی که نیاز به تعداد ممبر زیادی دارند و یا گروه ها و کانال هایی که تازه کار خود را شروع کرده اند این نوع از ممبرها می تواند تا حدودی کمک کننده بوده و به نوعی برای گروه مورد نظر اعتبار به ارمغان بیاورد.

خرید ممبر واقعی تلگرام با کیفیت

ممبرهای فیک تلگرام و حسن ها و عیب های خریداری آنها چیست؟

همانطور که گفتیم یکی از انواع خرید ممبر تلگرام ممبرهای فیک و یا ساختگی هستند. عموما وقتی به تازگی کار خود را شروع کرده اید و لازم دارید تا تعداد اعضای گروه شما بالاتر رود می توانید از این نوع ممبرها بهره بگیرید. مزیت هایی که برای خرید ممبر فیک تلگرامی می توان بیان کرد به شرح زیر است:

  1. این نوع ممبرها به خودی خود ریزشی در بر ندارند و همواره ثابت هستند.
  2. سبب معتبر جلوه کردن کانال و یا گروه شما شده و می توانند به عنوان اهرمی برای جلب اطمینان ممبرهای واقعی به حساب بیایند.
  3. با توجه به بالا رفتن تعداد اعضای کانال، شما قادر هستید با کانال هایی که آنها هم تعداد اعضای زیادی دارند به تبادل و یا همان تبلیغات بپردازید.

اما این نوع از ممبرها دارای معایبی نیز هستند که مهمترین آن این است که اگر اعضا متوجه فیک بودن این ممبرها شوند و یا این اکانت های فیک به هر دلیلی حساب کاربری شان پاک شود سبب ریزش ممبرهای واقعی و از دست رفتن اعتماد آنها به شما خواهد شد.

انواع مختلف خرید ممبر تلگرام از نوع واقعی کدام هستند؟

در قسمت قبل گفتیم برای خرید ممبر تلگرام دو نوع مختلف ممبر در اختیار داریم: نخست ممبرهای فیک و دیگری ممبرهای واقعی. حال می خواهیم ببینیم این ممبرهای واقعی خود در چه انواع مختلفی وجود دارند؟ به طور کلی خرید ممبر تلگرام آن هم از نوع واقعی را می توان در دو دسته ی کلی تقسیم بندی کرد. نخست ممبرهایی که به صورت اجباری به کانال ها و یا گروه ها افزوده می شوند و دیگری ممبرهاییی که به صورت کاملا اختیاری به عضویت گروه ها و یا کانال های تلگرامی درمی آیند. حال برای هرکدام از این انواع اجباری و اختیاری نیز گونه های مختلفی وجود دارد:

  1. ممبرهای تلگرامی اجباری شامل ممبرهای اد کردن اجباری در گروه ها و کانال ها هستند که نام آنها هم کاملا بیانگر نوع آنها است.
  2. ممبرهای تلگرامی اختیاری هم شامل: ممبرهای نوتیفیکیشن،ممبر های دیالوگ و ممبرهای پاپ آپ هستند.

در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا به هریک از این انواع ممبرها بپردازیم. با ما همراه باشید.

اعضایی که به وسیله ی اد اجباری به گروه یا کانال اضافه می شوند و مزیت ها و معایب آنها

یکی دیگر از روش های خرید ممبر تلگرام را می توان ممبرهای اد اجباری به شمار آورد. این نوع از اعضا به کمک نرم افزارهایی که غیر رسمی هستند و یا به کمک ربات ها و سایر روش ها به شکلی کاملا اجباری و بدون هیچ اختیاری به عضویت کانال شما درمی آیند. این ممبرها اکانت هایی کاملا واقعی هستند که به نحوی بی صدا یا میوت شده به کانال اضافه خواهند شد و از نظر اقتصادی نیز برای شما مقرون به صرفه است. از جمله مزیت هایی که این نوع از ممبرها دارند می توان به همین صرفه ی اقتصادی داشتن خرید آنها اشاره کرد. علاوه بر این واقعی بودن ممبرها هم حسن بزرگی است که در صورتی که محصولات و یا خدمات و یا به طور کلی محتوای کانال شما برای آنها جذاب جلوه کند در آنا باقی خواهند ماند و به تعداد اعضای شما افزوده می شوند. اما معایبی هم برای این کار وجود دارد که به شرح زیر هستند:

  • میزان کارایی این روش پایین است
  • با توجه به میوت بودن این کاربرها، کانال نمیتواند بازدید مناسبی به دست آورد.
  • تعداد نسبتا زیادی از افرادی که اد شده اند بلافاصله از گروه یا کانال لفت می دهند و سبب ریزش اعضا خواهند شد.

خرید ممبر تلگرام با کیفیت

مزیت ها و معایب خرید ممبر از نوع نوتیفیکیشن یا پاپ آپ

یکی از انواع روش های خرید ممبر تلگرام ممبرهای نوتیفیکیشن هستند که به نام ممبر تلگرام پاپ آپ هم شناخته می شوند. این اعضا اینگونه جذب کانال شما خواهند شد که متن تبلیغاتی مورد نظر شما بر روی قسمت بالایی گوشی هایی که سیستم عامل اندروید دارند به عنوان نمایش داده می شود. حال اگر این تبلیغ برای کاربر جذاب باشد روی آن کلیک کرده و وارد کانال شما خواهد شد. شاید بتوان گفت در میان همه ی ممبرها این نوع از ممبرها بهتر از بقیه باشند و مزیت های بیشتری نصیب شما کنند.

از جمله مزیت های ممبرهای پوش می توان به واقعی بودن آنها، کارآمد بودن آنها و در عین حال بالا بردن چشمگیر آمار بازدیدهای کانال یا گروه اشاره کرد.

در عین حال وجود این مزیت ها معایبی نیز وجود دارند. مثلا قیمت این نوع از ممبرها به نسبت بالا است و یا احتمال ریزش ممبرها در این روش هم موجود است و هیچ تضمینی در میان نیست که اعضا قطعا باقی بمانند.

ممبر تلگرام از نوع دیالوگ چیست؟

این نوع از اعضا هم مانند ممبرهای نوتیفیکیشن در دسته ی ممبرهای پوش قرار می گیرند. یعنی پیش از این که فرد کانال شما را مشاهده کند و در آن اصطلاحا Join شود در ابتدا یک بنر حاوی تبلیغات شما را مشاهده می کند. سپس در صورتی که مایل بود به کمک این بنر وارد کانال شما خواهد شد و به عضویت آن درمی آید.

مزیت ها و معایب خرید ممبر تلگرام از نوع پاپ آپ

در تبلیغات پاپ آپ که برای خرید ممبر تلگرام ز نوع پاپ آپ انجام می شود فرد اسم کانال و یا گروه شما را بر روی تلفن همراه خود مشاهده نموده و در کنار آن هم دکمه ی پیوستن به کانال را می بیند. اگر این فرد به محتویات کانال شما احتیاجی داشته باشد با لمس کردن دکمه ی پیوستن می تواند به عضویت کانال شما در بیاید. در این روش آخرین پست و شاید بهتر باشد بگوییم آخرین پست های موجود بر رو کانال شما از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می توانند برگ برنده ی شما برای جذب اعضا باشند. از جمله مزیت های این نوع اعضا می توان به واقعی بودن حساب های کاربری عضو شده، بالا رفتن میزان بازدیدهای کانال به صورت چشمگیر و داشتن صرفه ی اقتصادی اشاره کرد. در کنار این مزیت ها معایبی هم برای این نوع ممبرگیری وجود دارند که مهمترین آن را می توان احتمال ریزش اعضا به شمار آورد. این ریزش در مقایسه با ریزشی که در انواع ممبرهای پوش شاهد هستیم به نسبت بیشتر است. لذا به همین دلیل است که بهترین نوع اعضا همان ممبرهای پوش نوتیفیکیشن با کمترین ریزش هستند.

خلاصه ای از مطالب

یکی از روش هایی که می توان برای بهبود بخشیدن به وضعیت کانال یا گروه های تلگرامی مان از ان استفاده کنیم خرید ممبر تلگرام است. این خرید در انواع مختلف ممبر های فیک و واقعی انجام می شود. ممبرهای واقعی نیز خود به دو دسته ی ممبرهای اجباری و اختیاری تقسیم می شوند که در مورد مزیت ها و معایب آنها در این مطلب صحبت کردیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code