خرید فالوور پاپ‌آپ اینستاگرام؛ بهترین راه در افزایش فالوور

خرید فالوور پاپ‌آپ اینستاگرام واقعی

اینستاگرام یکی از پرطرف‌دارترین شبکه‌های اجتماعی در ایران است. این شبکه در حال حاضر بیش از 24 میلیون کاربر ایرانی دارد که هر روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. روزانه راه های زیادی برای افزایش فالوور ارائه می شود که خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام یکی از این روش ها است. تبلیغ در اینستاگرام باعث می‌شود کسب‌وکار شما بهتر در معرض دید قرار بگیرد و کاربران تمایل بیشتری به استفاده از محصولات یا خدمات شما پیدا کنند. بر اساس آمار، تعامل کاربران با برندها در اینستاگرام حداقل 10 برابر بیشتر از شبکه‌های اجتماعی دیگر است. تبلیغات در شبکه‌های مجازی به‌خصوص اینستاگرام به دلیل تعداد مخاطبان بالا و محبوبیت زیاد انتخاب بسیار مفید و هوشمندانه‌ای است. تبلیغات در اینستاگرام راه‌ها و روش‌های مختلفی دارد یکی از آن‌ها خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام است. خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای تبلیغات و گسترش کسب‌وکار شماست. در ادامه این مقاله در instagram-telegram با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این موضوع توضیح دهیم.

خرید فالوور پاپ‌آپ اینستاگرام

خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام چیست و چگونه انجام می‌شود؟

 

پیش از صحبت درباره خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام و مزایا و معایب آن بهتر است به این موضوع بپردازیم که پاپ‌آپ چیست؟pop up  نوعی تبلیغات آنلاین است که معمولاً در پنجره‌ای کوچک‌تر و جدا از صفحه اصلی باز می‌شوند و در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد. این پنجره‌ها اکثر اوقات شامل یک پیشنهاد یا تبلیغ است که به طور ناگهانی روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود تا توجه کاربر را به خودش جلب کند. مطمئنم الان متوجه شده‌اید که درباره چه پیام‌هایی صحبت می‌کنیم، چون روزی چند بار جلوی چشمتان قرار می‌گیرد.

دقت کنید که اسم این تبلیغات در اصل پاپ‌آپ نیست و به آن عمل ظاهرشدن ناگهانی pop up می‌گویند؛ اسم پنجره‌های ظاهر شده مودال یا همان ماژول فارسی، صفحات بینابینی و این‌جور چیزهاست. اما در ایران همه را پاپ‌آپ می‌گوییم.

تبلیغات پاپ‌آپ هیچ اندازه استانداردی ندارند، گاهی به‌صورت یک پنجره کوچک در گوشه صفحه ظاهر می‌شوند؛ گاهی هم تمام صفحه هستند و کامل روی صفحه‌ای که در حال خواندن آن هستید را می‌گیرد. در ادامه مقاله خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام به انواع شیوه‌های تبلیغاتی پاپ‌آپ می‌پردازیم.

انواع فالوور پاپ‌آپ اینستاگرام

خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام نیز به‌نوعی استفاده از تبلیغ پاپ‌آپ است. روش تبلیغاتی پاپ‌آپ در بستر اینترنت بر دو نوع است که در ادامه مطلب به شرح کامل آنها و تفاوت‌هایی که بین این دو روش وجود دارد خواهیم پرداخت.

پاپ‌آپ آندر: معمولاً زمانی که شما در اینترنت گشت‌وگذار می‌کنید، پس از اتمام کار خود و در هنگام خروج از صفحة اینترنت خود می‌توانید این نوع پاپ‌آپ را مشاهده کنید. این‌گونه پاپ‌آپ به‌صورت یک پنجرة کوچک در زیر آخرین صفحه‌ای که باز کردید قابل‌مشاهده است و با کلیک کردن بر روی اعلان پاپ‌آپ نمایش‌داده‌شده یک پنجرة جدید در پشت صفحة فعلی شما باز می‌شود که با رفتن شما درون آن پیج با نحوة تبلیغات و کار این نوع پاپ‌آپ بیشتر آشنا می‌شوید.

پاپ‌آپ نیوتب: این نوع از تبلیغات پاپ‌ آپ هم درون صفحات اینترنت به چشم می‌خورند، زمانی که شما به بستر اینترنت می‌روید چنین پاپ‌آپ‌هایی را مشاهده می‌کنید و با کلیک بر روی پنجرة پاپ‌ آپ نمایش‌داده‌شده، درون صفحة خود، فوراً یک صفحة جدیدی مرورگر برای شما باز می‌کند که تبلیغات آن برای شما کاربر عزیز قابل‌مشاهده است.

پاپ‌آپ هنگام ورود: این پیام درست در لحظه‌ای ورود کاربر به سایت نمایش داده می‌شود و تمام صفحه را پوشش می‌دهد تا مخاطب آن را بخواند. این یعنی که آگهی ورودی قبل از اینکه تصویر صفحه سایتتان را ببیند ظاهر می‌شود.

پاپ‌ آپ هنگام خروج: پاپ‌ آپ های خروجی تقریباً شبیه ورودی‌ها هستند و شاید به همان اندازه تنفرآمیز! اما بدانید که به شدت قدرتمندند! چون بعضی‌هایشان می‌توانند کاربر  را از رفتن منصرف کنند و در صفحه شما نگه دارند! چه از این بهتر؟

دقت کنید وقتی‌که خواننده وبلاگ شما در حال خواندن یک مطلب مفید است، تمرکزش روی همان مطلب است، ممکن است اطراف صفحه را نبیند و به لینک بالای صفحه، دموی محصول و بقیه مقالاتتان توجه نکند؛ طبیعی هم هست آن‌ها فعلاً خواننده هستند، نه خریدار

فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام چیست؟

با ارسال گستردة نوتیفیکیشن و تبلیغات در پیج‌های پربازدید چند صدهزار نفر پیج شما رو به‌صورت اعلان روی گوشی‌شان می‌بینند و با شما و کسب‌وکارتان آشنا می‌شوند و اگر محتوا و فعالیت شما را دوست داشته باشند فالوتان می‌کنند و در این روش چون افراد واقعی هستند و خودشان با اختیار کامل شما رو دنبال کردند، اگر خوب کار کنید مطمئن خیلی بیشتر از دیگر روش‌ها نتیجه می‌گیرید.

در آن افراد برخلاف تبلیغات اجباری به‌صورت کاملاً اختیاری و با میل خود و از طریق اعلان ارسالی به سراغ اکانت شما می‌آیند و به فالوورهای شما تبدیل می‌شوند. در روش اجباری، همان‌طور که از نامش پیداست فالوورها بدون اراده و علاقه به اکانت شما در اینستاگرام افزوده می‌شوند به همین دلیل این روش از ریزش (خروج اعضا) بالایی برخوردار است که معمولاً بین 30 تا 70 درصد متغیر خواهد بود و باتوجه‌به مطالب، عکس‌ها و جذابیت پیج می‌تواند متفاوت باشد.

اما این مسئله در تبلیغات اختیاری (پاپ‌ آپ) کاملاً متفاوت بوده و به دلیل اینکه کاربران به‌صورت کاملاً اختیاری و برحسب علاقه به پیچ شما دعوت می‌شوند علاوه بر دریافت ویوو بالا نسبت به روش اجباری، با ریزش (آنفالو) کمتری از جانب کاربران روبرو خواهند شد. باتوجه‌به توضیحاتی که در این زمینه ارائه شد می‌توان به این نتیجه رسید که جذب فالوور از طریق پاپ‌ آپ از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و می‌تواند بازدهی چند برابری نسبت به سایر روش‌ها با خود به همراه داشته باشد.
با ارسال گستردة تبلیغات چند صدهزار نفر پیج شما روی گوشی‌شان می‌بینند و با شما و کسب‌وکارتان آشنا می‌شوند.
چرا خرید فالوور اینستاگرام به‌صرفه است؟

استفاده از خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام چه تاثیری دارد؟

در خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام شما می‌توانید کاری کنید که چندصد هزار نفر تبلیغ شما و کسب‌وکارتان را با هزینه‌ای کم ببینند. تمامی کاربران اضافه شده به اکانت شما واقعی خواهند بود و با انتخاب خودشان شمار را دنبال می‌کنند. لایک‌ها و همچنین ویو پست‌ها بسیار بالا می‌رود. می‌توان فالوورها جذب شده را مشتریان بالقوه دانست که اگر خوب‌روی پیجتان کارکرده باشید می‌توانید خیلی از آنها را به مشتری طلایی خودتان تبدیل کنید. ارزش و بازده روش پاپ‌ آپ نسبت به دیگر روش‌ها خیلی بالاتر است، مخصوصاً اگر به‌صورت نوتیفیکیشن باشد. شما می‌توانید به‌راحتی از خدمات خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام سایت ما بهره‌مند شوید.

خرید فالوور پاپ‌آپ اینستاگرام واقعی

تبلیغات پاپ‌ آپ اینستاگرام را بیشتر بشناسیم

مؤثرترین و نتیجه‌بخش‌ترین تبلیغات اینستاگرام، تبلیغ پاپ‌ آپ هست، روش پاپ‌ آپ به این صورت هست که پیج شما رو به تعداد زیادی کاربر اینستاگرام نمایش می‌دهیم. نکات بالا تأثیر خیلی زیادی در جذب فالوور هدفمند برای پیج شما دارد که با تبلیغ پاپ‌ آپ شما به این فالوورها دست پیدا خواهید کرد به شرطی که یکم برای مخاطبتان جذابیت ایجاد کنید .

باتوجه‌به اینکه تبلیغات پاپ‌ آپ باعث بالارفتن ریچ، ایمپرشن، لایک ، کامنت و سیو پست‌های شما می‌شود می‌توانید شاهد رویت پست‌های خود در اکسپلور اینستاگرام باشید بنابراین تبلیغات پاپ‌ آپ، یک تبلیغ هدفمند برای پیج شماست که نتیجه آن افزایش فالوور، دریافت تعداد زیادی دایرکت، لایک و کامنت، افزایش بازدید پروفایل و افزایش ایمپرشن و ریچ پست هاست.

خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام

خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام و سایر فالوور پاپ اپ های دیگر بسیار با کیفیت هستند.روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که ممبر گیری به‌دلخواه و سلیقه خود مخاطب می‌باشد و به‌صورت ممبر اجباری نیست، خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام از این نوع است.

خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام به این‌گونه است که کاربر در حال استفاده از موبایل است و برای او یک صفحه باز می‌شود که پیچ شما را برایش نمایش می‌دهد، اگر مایل نباشد برگشت را می‌زنند و پیج شما را فالو نمی‌کند.قیمت خرید فالوور پاپ آپ  اینستاگرام نسبت به فالوور های دیگر مناسب تر است.خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام برای پیج های فروشگاهی مناسب است زیرا پیج برای هزاران نفر باز میشود.و احتمال فروش و تماس ورودی پیج شما را بسیار بالا می برند و کاربر به راحتی می تواند فروشگاه اینترنتی و شاپ خود را توسعه بدهد و پیج خود را به سود رسانی برساند.

در این روش تبلیغات پیج شما برای ۲۰۰ هزار الی ۶۰۰ هزار گوشی مختلف ارسال می‌شود و آن‌ها تبلیغ شما را بر روی گوشی همراه خودشان به‌صورت باز شده می‌بینند. این خاصیت پاپ‌ آپ است که درصورتی‌که تلفن همراه شخص متصل به اینترنت باشد بدون آن که بر روی چیزی کلیک کند تبلیغات پیج شما برای او باز خواهد شد. پروفایل پیج اینستاگرام شما بین ۱۰۰٫۰۰۰ الی ۳۵۰٫۰۰۰ هزار بازدید نمایه یا visit profile خواهد گرفت.

مزایای خرید فالوور پاپ‌ آپ اینستاگرام

  • تعداد ریزش بسیار پایین است.
  • لایک‌ها و همچنین ویو پست‌ها بسیار بالا می‌رود.
  • بازدهی بالایی خواهد داشت.
  • می‌توان آنها را مشتریان بالقوه دانست.
  • ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین تبلیغات موجود در اینستاگرام
  • ثبت سفارش آسان بدون نیاز به پسورد

نتیجه گیری

تمامی افرادی که دارای پیچ اینستاگرام چه به‌صورت شخصی و چه به‌صورت فروشگاهی می‌توانند با خرید پاپ‌ آپ اینستاگرام بازدید و فالوور پیچ خود را افزایش دهند ولی بهتر است برای پیچ اینستاگرام خود استراتژی طراحی کرده و مدتی روی آن کار انجام شود و سپس تبلیغات پاپ‌ آپ را انجام دهید، این نوع تبلیغ به دلیل جذب فالوور واقعی و هدفمند بسیار شبیه به تبلیغات اسپانسری اینستاگرام است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code