خرید فالوور واقعی و ارگانیک|فالوورهای واقعی و ارگانیک چه تفاوتی دارند؟

خرید فالوور واقعی و ارگانیک با کیفیت

خرید فالوور واقعی و ارگانیک یکی از دغدغه‌های صاحبان مشاغل مختلف در صفحات اینستاگرام است. بسیاری از مشاغل فعال در اینستاگرام، با وجود فعالیت‌های عالی کاری، به اندازه کافی از تبلیغات و فعالیتشان در اینستاگرام بهره نبرده‌اند و عملا به هیچ سودی نرسیده‌اند، از این رو داشتن فالور بالا، هم برای بیشتر دیده شدن و معرفی بهتر و هم برای جذب سایر کاربران الزامی است که به دنبال آن، رعایت یک سری نکات ضروری بوده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

چرا باید از خرید فالوور واقعی و ارگانیک استفاده کنیم؟

پیج‌های اینستاگرامی فرصتی مناسبی برای فعالیت‌های کاری، خدماتی و روازنه‌ی شما هستند. در این شبکه اجتماعی، به راحتی میتوان به بازاریابی و ارائه خدمات متنوع و مختلف پرداخت و به سود زیادی رسید. رسیدن به یک فروش یا سود مناسب مستلزم داشتن اطلاعات کافی و مناسب از این فضا و اجرا کردن آنهاست. فالورر اینستاگرام و به عبارتی تمام کاربران و افرادی که صفحه اینستاگرامی شما را دنبال می‌کنند زمانی مفید هستند که با شما در تعامل باشند و این فالوورها تبدیل به مخاطب‌ها و مشتریانتان شوند. شاید تعداد بالای فالوورها اهمیت چندانی نداشته باشد! بله درست است، چرا که فالوورهای فعال و واقعی شما هستند که ارزشمند هستند نه فالوورهای بدون فعالیت و به اصطلاح روح.  فالوورهای واقعی، همان افرادی هستند که تبلیغات، استوری‌ها، لایوها و پست های درج شده شما را می‌بینند و با لایک و کامنت و فعالیت‌های مفید موجب گسترش  و رونق کاری شما می‌شوند. بسیاری از مشاغل برای پیشرفت بیشتر و سریع‌تر، اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می‌نمایند این گام می‌تواند، بسیار مفید و عالی باشد به شرطی که به نکات ومعیارهایی در امر دقت نماییم:

 • خرید فالوور واقعی و ارگانیک
 • خرید از سایت و برند معتبر
 • خرید از سایت‌های تضمینی و بدون ریزش
 • انجام اقدامات لازم جهت تثبیت فالوورهای خریداری شده

خرید فالوور واقعی و ارگانیک با کیفیت

راه های تثبیت و افزایش فالوور واقعی و ارگانیک

خرید فالوور واقعی و ارگانیک به صورت کاملا تضمینی توسط سایت ما صورت می‌گیرد که این فالوورها کاملا فعال بوده و به صورت واقعی در پیج شما حضور و فعالیت دارند. فالوورهای واقعی پاپ آپ یا سایر روش های آن دارای یک سری ویژگی‌ها هستند که به راحتی شما می‌توانید متوجه شوید این ویژگی‌ها عبارت اند از:

 • دارای عکس پروفایل هستند.
 • عکس پروفایل آنها هرچند وقت یکبار تعویض می‌شود.
 • از استوری های شما بازدید می‌کنند.
 • استوری و ویدئو زنده ایجاد می‌کنند.
 • پستهای شما را لایک کرده و یا کامنت ارسال می‌کنند.

هرچند که خرید فالوور واقعی و ارگانیک به بالا رفتن بازدید از پیج شما کمک می‌کند اما میزان ماندگاری این افراد در صفحه شما و همچنین میزان ارتباطی که با شما برققرار می‌کنند، به مهارت شما در تولید محتوا و میزان جذابیت پیج شما بر می‌گردد. این دیگر مهارت شماست که با استفاده درست از ابزارهای اینستاگرام و محتواهای جذاب، مخاطب خود را در صفحه نگه دارید. ابزارهای زیادی در اینستا وجود دارد که می‌توانید برای جذابیت بیشتر پست ا و جلب توجه فالوورهایتان استفاده کنید که به اختصار آنهارا شرح می‌دهیم.

تولید پست های جذاب

پست های اینستاگرام به صورت عکس یا ویدئو است، از این رو استفاده از عکس‌ها و یدئوهای با کیفیت همراه با ادیت‌های مناسب، مخاطب را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. محتواهای تولیدی بایستی از نظر معنایی مرتبط با کار شما باشد و ذهن مخاطب را درگیر کند و از طرفی هم نباید کاملا یکدست وخشک باشد. ایجاد تنوع مناسب و به اندازه از دیگر نکاتی است که در پست‌های درج شده باید رعایت شود.

کپشن نویسی مناسب

از آنجا که گاها ممکن است از عکس‌ها و ویدئوهای کوتا و مفهومی استفاده شود یا برای مخاطبان جدید نیاز به توضیح بیشتری باشدف لازم است که پست های شما دارای یک کپشن باشدو کپشن نوشته ای مرتبط در ارتباط با پست مد نظر می باشد. کپش ها بایستی نه خیلی کوتاه و نامفهوم باشد و نه خیلی طولانی که دنبال کننده را از خواندن منصرف کند.

ایجاد استوری‌های مناسب به طور منظم

داشتن استوری های مناسب و منظم در طول روز باعث ترغیب بیشتر فالوورهای شما می‌شود. معمولا سعی کنید در این استوری ها علاوه بر معرفی محصول و مطالب کاری، از مطالب متنوع و جذاب دیگر هم استفاده کنید تا ارتباط صمیمانه خود را با فالوورها افزایش دهید. شما می‌توانید با توجه به استراژی و نوع کسب وکاری که دارید مطالب طنز، فرح بخش، پرطرفدار و حتی رویدادهای جالب روز و پست صحنه کاری خود را به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید بسیاری از استوری های جذاب، به یادماندنی  و رضایت مشتریان خود را به صورت هایلات استوری درآورید تا هم تایم طولانی تری درج شوند و هم باعث احساس اطمینان  و ترغیب بیشتری در  افرادی که، برای اولین بار به پیج شما سر میزنند، شود.

استفاده از ویدئو زنده و تعامل با فالوورها

ایجاد ویدئو زنده (لایو) یکی دیگر از ابزارهای بسیار مفید اینستاگرام است که می‌توانید به خوبی در جهت تبلیغات و جذب فالوور از آن بهره ببرید. با ایجاد ویدئو زنده با موضوعات مختلف و متناسب با شرایط کار وخدماتی که ارائه می‌کنید، ایده‌ای بسیار جالب و جذاب است. ویدئوهای زنده برای معرفی محصولات و خدماتتان به صورت مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم بسیار کاربردی است، برای مثال اگر شما  خدماتی در حوزه روانشناسی ارائه می‌کنید میتوانید با برگزاری کلاس‌های آنلاین مختصر و یا جلسات رایگان در لایوها مخاطبین بیشتری جذب کنید و در این میان برای مشاوره های حضوری و خصوصی خود به طور مستقیم و غیر مستقیم تبلیغ نمایید. در ایجاد ویدئو زنده نیز، بایستی اعتدال رعایت شود نه آنقدر کم که از ذهن مخاطب فراموش شوید و نه خیلی زیاد که مخاطبین شمارا دل زده کند!

حتما هشتگ بذار!!!

استفاده از هشتگ‌های مناسب و مرتبط،  یکی از کارهایی  است که حتما بایستی در درج پست‌ها رعایت شود. استفاده از هشتگ باعث می‌شود که هنگام سرچ  توسط کاربران، حتی با کلمات مرتبط،  پست شما نمایش داده شود.

ایجاد پست‌های صحیح و مناسب نیازمند داشتن اطلاعت کافی، مهارت و تجربه است از این رو کسب آموزش‌هایی در زمینه اینستاگرام مارکتینک می‌تواند بسیار مفید بوده ودر افزایش فالوورها و همچنین موفقیت شما نقش پررنگی داشته باشد.

فالور ایرانی و خارجی؟

خرید فالوور واقعی و ارگانیک اینکه ایرانی باشند و یا خارجی،  بیش از همه به هدف شما بستگی دارد. اگر کسب و کار شما در سطح کشور است شما می‌توانید، خرید فالوور واقعی و ارگانیک ایرانی سفارش دهید اما چناچه در سطح بین المللی فعالیت دارید و می‌خواهید خدمات و محصولات شما در سطح جهانی ارائه شوند می‌توانید خرید فالوور واقعی و ارگانیک خارجی داشته باشد که تعرفه وقیمت های مرتبط با خودش را دارد.

فالوور ایرانی و ارزان قیمت

سایت ما برا رفع نگرانی از میزان قیمت‌ها و راحتی بیشتر کسب و کارها، خرید فالوور واقعی و ارگانیک را برحسب ملیت در بسته‌های متفاوت با قیمت‌های مختلف ارائه می‌کند. فالورهای ایرانی با قیمت ارزان‌تری نسبت به فالورهای خارجی هستند اما این اصلا دلیلی بر غیر واقعی بودنشان نیست، بلکه به صورت تضمینی و فوری تحویل داده می‌شوند. فالورهای ایرانی هم مقرون به صرف بوده و هم کاملا امن بوده و به جذب فالور بیشتر کمک شایانی می‌نمایند. ما با تضمین بر تمام بسته های موجود در سایت این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که به راحتی می‌توانید با توجه به شرایط خود اقدام به خرید فالوور واقعی و ارگانیک نمایید.

خرید فالوور بدون ریزش

 کیفیت و کمیت محتواهای تولیدی در پیج شما باعث ماندگاری دنبال کننده‌های پیج شما می‌شود. شما اگر به روش‌های معمول  فالو-آنفالو،  به جذب فالوور بپردازید، هرچند زمان‌بر است و بسیار کند انجام می‌شود و یا یک پیج با فالوور بالا خردیداری کنید، باز‌هم محتواهای تولیدی و زیبایی پیج شما است که مخاطب را وادار به ماندن  در صفحه و دنبال کردن شما می‌کند. از جمله مواردی که می‌تواند مانع ریزش فالورهای شما شود عبارت است از:

 • داشتن اطلاعات کافی از اینستاگرام مارکتینگ
 • استفاده صحیح از ابزارهای اینستا در تولید محتوا
 • داشتن فعاالیت منظم و مداوم در پیج
 • معرفی کامل و محصولات و خدمات به صورت واضح
 • اعتماد سازی با جذب فالوور واقعی و ایجاد ضمانت در خدمات

خرید فالوور واقعی و ارگانیک با کیفیت

اگر چنانچه شما فعالیت مناسبی در صفحه خود داشته باشید خرید فالوور واقعی و ارگانیک به هیچ وجه ریزش ندارد و به راحتی می‌توانید بیشترین سود را از فالوورهای خود بدست آورید و به موفقیت برسید. فالورهای واقعی برخلاف فالورهای فیک بوده و کاملا به ارتباط به شما میپردازند. فالورهایی که حالت  غیر فعال و فیک دارند عموما ریزش داشته و  عملا هیچ فایده‌ای ندارند اما خرید فالورهای واقعی و ارگانیک به دلیل اینکه توسط اینستاگرام انجام می‌شود و همگی افرادی حقیقی هستند بدون ریزش بوده  و تاثیر مثبتشان بر کسب و کار شما انکار نشدنی است.

سحن نهایی در مورد خرید فالوور واقعی و ارگانیک

خرید فالوور واقعی و ارگانیک به دلیل  دغدغه جذب کم و زمان‌بر فالوورها در صفحات، یک روش عالی و به‌صرفه برای بهبود فضای شغلی شما است. خررید فالوور واقعی و ارگانیک این امکان را به شما می‌دهد به تعامل بیشتری به مخاطبان بپردازید و درجهت تبلیغات، بازاریابی و فروش  گام مثبتی بردارید.  فالورهای واقعی باعث می‌شوند که میزان لایک و کامن شما افزایش یابد و باعث دیده شدن پست‌های شما در اکسپلور شود و همین امر باعث جذب فالوور بیشتر و بیشتر می‌شود، بنابراین شما با خرید فالوور واقعی و ارگانیک در کمترین زمان می‌توانید پیج خود را ارتقا ببخشید  و در کنار فعالیت‌های مفید و  تولید محتواهای جذاب، نتیجه تلاش‌های خود را ببنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code