خرید فالوور اینستاگرام چه مزایا و معایبی به دنبال دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی

خرید فالوور اینستاگرام موضوعی است که امروز می خواهیم به آن بپردازیم. از سالیان گذشته تا به الان، شبکه های اجتماعی زیادی شکل گرفته اند و محبوبیت زیادی را هم کسب کرده اند. یکی از آن شبکه های اجتماعی بدون شک اینستاگرام بوده است. اینستاگرام توانسته است با استفاده از قابلیت های جذاب و جدید خود، کاربران زیادی را به خود جذب کند.

امروزه اینستاگرام دارای 400 میلیون کاربر فعال ماهانه می باشد. این آمار روز به روز در حال افزایش است. اینستاگرام در این روز ها توانسته است سکوی پیشرفت بسیاری از کاربران خود شود. بسیاری از کسب و کار ها که در دنیای واقعی فعالیت دارند، توانسته اند در محیط اینستاگرام کسب و کار خود را راه اندازی کنند و فروشی چند برابر داشته باشند.

حتی بسیاری از مردم که دارای کسب و کاری در دنیای واقعی نیستند، توانسته اند با استفاده از تخصص و استعداد خود، در اینستاگرام پیشرفت چشمگیری داشته باشند. اما پیشرفت در اینستاگرام به همین راحتی ها هم نیست. در اینستاگرام برای موفقیت و دیده شدن باید تلاش های زیادی انجام دهید. یکی از کار هایی که در اینستاگرام برای دیده شدن باید انجام دهید، افزایش فالوور می باشد.

امروزه هر میزان تعداد فالوور های شما بالاتر باشد، موفقیت شما هم تضمینش بیشتر است. راه های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد. در ادامه این مقاله به نکات مهم خرید فالوور اینستاگرام می پردازیم. همراه ما باشید.

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی

چرا کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش فالوور هستند؟

همان طور که در اول مقاله ذکر کردیم، برای پیشرفت در اینستاگرام داشتن تعداد فالوور های بالا بسیار می تواند حائز اهمیت باشد. در اینستاگرام افزایش فالوور می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال فردی را فرض کنید که عمل برندینگ را در اینستاگرام انجام می دهد. در واقع برندینگ به در اینستاگرام به معنای افزایش آگاهی از یک برند می باشد.

آگاهی از یک برند در اینستاگرام زمانی افزایش پیدا می کند، که پیج مدنظر دارای تعداد فالوور های زیادی باشد. هر چه تعداد فالوور های شما بالاتر باشد، هم اعتبار برند شما بالاتر می رود و هم افزایش فروش را شاهد خواهید بود. خرید فالوور اینستاگرام برای این دسته از افراد بسیار می تواند مناسب باشد. چرا که سرعت پیشرفت و افزایش آگاهی را بالا می برد.

همچنین دیده می شود افرادی در اینستاگرام، استعداد خود را در قالب های مختلف به اشتراک گذاشته اند. به طور مثال فردی که استعداد بازیگری در آن وجود دارد، سعی می کند با ایجاد کردن کلیپ های مدنظر خود، استعدادش را به اشتراک بگذارد. این دسته از افراد هم می توانند با خریداری فالوور اینستاگرام، به پیشرفت خود سرعت ببخشند.

تا به این جای کار دلایلی را برای افزایش فالوور در اینستاگرام، ذکر کردیم. اما دلایل افزیش فالوور در اینستاگرام، فقط درآمدزایی و پیشرفت نمی تواند باشد. اصلی ترین مزیتی که تعداد فالوور بالا برای یک پیج اینستاگرام به همراه دارد، افزایش اعتبار می باشد. در واقع وقتی فردی به پیج شما مراجعه می کند، به اولین چیزی که نگاه می کند تعداد فالوور پیج شما می باشد.

همچنین خرید فالوور اینستاگرام افزایش تعداد لایک و ویو را هم به همراه دارد. پس یکی دیگر از دلایل خرید فالوور، می تواند افزایش لایک و ویو در پست های شما باشد.

فالوور هدفمند خریداری کنید

تا به این جای کار متوجه شدیم که افزایش فالوور چه دلایلی می تواند داشته باشد. هر فردی بعد از تهیه فالوور اینستاگرام، انتظار دارد که از تعداد فالوور های خود خروجی را بگیرد. اما در بعضی از افراد دیده می شود بعد از خریداری فالوور اینستاگرام، انتظاراتی که داشته اند برآورده نمی شود. این موضوع به این دلیل است که آن ها فالوور هدفمند تهیه نکرده اند.

در هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید توجه داشته باشید که فالوور های هدفمند تهیه کنید. فرض کنید فردی در زمینه فروش محصولات خاصی فعالیت دارد. طبیعتا اگر این فرد اقدام به خرید فالوور های زمینه آموزشی بکند، نتیجه ای نمی گیرد. بنابراین باید فالوور هایی را تهیه کند که کاملا با حوزه فعالیتش مطابقت دارند.

در واقع فالوور هدفمند به فالووری گفته می شود که مخاطب هدف فعالیت شما در اینستاگرام باشد. به جرئت می توانیم بگوییم که اگر شما فالوور های هدفمندی را خریداری کنید، حتما نتیجه خواهید گرفت. در غیر این صورت اطمینان داشته باشید که خروجی نمی گیرید و فقط هزینه کرده اید. بعضی از پلتفرم های فروش فالوور اینستاگرام هستند که فالوور ها را دسته بندی کرده اند. این دسته از پلتفرم های فروش، فالوور هدفمند به مشتریان خود ارائه می دهند و به نوعی اعتماد مخاطب را جلب می کنند.

فالوور فعال و واقعی خریداری کنید

یکی از اصلی ترین نکاتی که در زمان خرید فالوور اینستاگرام باید رعایت کنید، خرید فالوور کاملا فعال و واقعی می باشد. همان طور که گفتیم، امروزه پلتفرم های زیادی هستند که فالوور و خدمات دیگر اینستاگرام را به فروش می رسانند. در بین این دسته از پلتفرم ها دیده می شود که بعضی از آن ها فالوور و خدمات فیک ارائه می دهند.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان فالوور فیک خریداری نکنید. فالوور های فیک فقط یک عدد هستند و هیچ تاثیری در پیشرفت پیج شما ندارند. در واقع فالوور های فیک هیچ تاثیری در افزایش لایک و ویو پست های شما هم نخواهند گذاشت. دقت داشته باشید که امروزه الگوریتم اینستاگرام، بسیار به وجود فالوور های فیک حساس شده است.

الگوریتم اینستاگرام به راحتی هر چه تمام تر، پیج هایی که دارای فالوور فیک هستند را تشخیص می دهد. بعد از این که الگوریتم اینستاگرام این دسته از پیج ها را تشخیص داد، سریعا اقدام به ریپورت آن ها می کند. معمولا پیج ریپورت شده بعد از مدتی از ریپورت خارج می شود؛ ولی در بعضی از پیج هایی که دارای فالوور فیک هستند، دیده شده است که برای همیشه و به صورت دائم مسدود شده اند. پس توجه داشته باشید که هیچ وقت به سمت فالوور فیک نروید.

خرید فالوور اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

اینستاگرام شبکه اجتماعی بسیار گسترده ای می باشد. این موضوع باعث شده است تا پیشرفت در آن بسیار زمان بر باشد. به طور مثال برای این که فالوور های خود را در اینستاگرام به صورت رایگان و طبیعی افزایش دهید، باید زحمت های فراوانی بکشید. به طور مثال باید تولید محتوای بسیار حرفه ای انجام دهید و در شبانه روز به تعامل با مخاطبان هدف خود بپردازید.

همین موارد افزایش فالوور را به صورت رایگان بسیار سخت کرده است. ولی شما با خرید فالوور اینستاگرام در یک لحظه می توانید شاهد افزایش تعداد فالوور های خود باشید. در واقع می شود گفت می توانید راه صد شبه را یک شبه بروید. ولی دقت داشته باشید که در کنار خریداری فالوور اینستاگرام، حتما به فعالیت رایگان و طبیعی خود بپردازید.

همچنین خریداری فالوور اینستاگرام انرژی و زمان کمی را از شما می گیرد. کافی است شما فقط یک ثبت سفارش بزنید. در همان لحظه تعداد فالوور های مدنظر به پیج اینستاگرام شما اضافه می شوند. همان طور که گفتیم، سطح اعتبار پیج شما را تعداد فالوور های شما تعیین می کنند. معمولا پلتفرم های فروش فالوور، تعداد فالوور های بالا را به فروش می رسانند. لذا شما با خرید فالوور از این دسته از پلتفرم ها، سطح اعتبار پیج خود را بالاتر می برید.

یکی از اصلی ترین مزایایی که خرید فالوور برای شما دارد، این است که روند افزایش فالوور های شما را افزایش می دهد. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید، مخاطبان دیگر با دیدن تعداد فالوور های شما، سریع اقدام به فالو شما می کنند. زیرا کاربران از آن پس سطح پیج شما را بالا می بینند.

خرید فالوور اینستاگرام چه معایبی دارد؟

خریداری فالوور اینستاگرام همان طور که دارای مزایایی می باشد، دارای معایبی هم است. در واقع درست است که افزایش تعداد فالوور های اینستاگرام دارای مزایایی است و به پیشرفت پیج کمک می کند؛ ولی بهتر است تعداد فالوور ها از راه های طبیعی افزایش پیدا کنند. الگوریتم اینستاگرام بیشتر ترجیح می دهد که شما با فعالیتی طبیعی فالوور جذب کنید، تا خرید کنید.

فالووری که با میل خود اقدام به دنبال کردن شما کرده باشد، بسیار فرق می کند با فالووری که به اجبار شمار را فالو کرده باشد. طبیعتا فالووری که به اجبار شما را فالو کرده باشد، روزی هم اقدام به آنفالو شما می کند. همچنین به این موضوع دقت داشته باشید که این دسته از فالوور ها، دارای ریزش هستند. ریزش فالوور به این معناست که بعد از مدتی، از تعداد آن ها کاسته می شود.

معمولا ریزش فالوور ها یک باره انجام نمی شود؛ بلکه بعد از گذشته مدتی، درصدی از آن ها کم می شوند. البته شما بعد از خریداری فالوور اینستاگرام، می توانید با تولید محتوای حرفه ای و با برقراری تعامل با آن ها، اقدام به ماندگاری فالوور های خود بکنید.

سخن آخر برای خرید فالوور اینستاگرام

استفاده از پلتفرم های فروش فالوور اینستاگرام نه تنها بد نیست، بلکه در بعضی از شرایط خوب هم است. حتما دقت داشته باشید که بعد از خرید فالوور اینستاگرام اقدام به فعالیت حرفه ای بکنید؛ به طوری که فالوور های خریداری شده، در پیج شما ماندنی شوند. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code