خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای چه کسانی لازم است و چه مزایایی دارد؟

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به مبحث خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بپردازیم. اینستاگرام توانسته است در چند سال اخیر، کاربران ایرانی زیادی را به خود جذب کند. این موضوع تا حدی بوده است که ایران جزو ده کشوری شده است که بیشترین کاربر را در اینستاگرام دارد. اینستاگرام توانسته است در سراسر جهان کاربران زیادی را در خود جذب کند. به طوری که در حال حاضر ماهانه 400 میلیون کاربر فعال دارد.

اینستاگرام علاوه بر قابلیت هایی که ارائه داده است، باز هم رفته رفته در حال پیشرفت می باشد. در واقع پیشرفت اینستاگرام تمام شدنی نیست. همین موارد موجب شده است که هر ایرانی یک پیج در اینستاگرام برای خود داشته باشد. اینستاگرام به بستری بسیار مناسب برای کاربران ایرانی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران ایرانی اینستاگرام، توانسته اند به پیشرفتی فوق العاده برسند.

این پیشرفت همراه با درآمد بوده است. به طور مثال بسیاری از کاربران ایرانی کسب و کار  خود را در بستر اینستاگرام هم پیاده سازی کرده اند. ولی پیشرفت در اینستاگرام فقط به معنای راه اندازی یک پیج نیست. برای رسیدن به درآمدزایی در اینستاگرام، باید تلاش های زیادی را انجام داد. یکی از کار هایی که برای موفقیت در اینستاگرام باید انجام دهید، خرید فالوور ایرانی

اینستاگرام می باشد. در ادامه همراه ما باشید.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بدون ریزش

چرا باید اقدام به خرید فالوور ایرانی کرد؟

خرید و افزایش فالوور در اینستاگرام، یکی از شروط اصلی موفقیت هر فردی محسوب می شود. امروزه پلتفرم های زیادی برای فروش فالوور وجود دارند، اما شما باید فالووری تهیه کنید که به نوعی به کارتان بیاید. فرض کنید شما دارای یک فروشگاه مجازی در اینستاگرام هستید. طبیعتا باید برای افزایش فروش فالوور های زیادی جذب کنید.

شما خدمات دهی خود را در ایران انجام می دهید؛ پس طبیعتا باید اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کنید. پلتفرم های فروش فالوور، توجه نمی کنند که شما چه فالووری و از چه کشوری می خواهید؛ آن ها فقط خدمات ارائه می دهند. ولی در بین بعضی از آن دیده می شود که فالوور هدفمند ارائه می دهند.

فالوور هدفمند به فالووری گفته می‌شود که مخاطب هدف فعالیت شما در اینستاگرام باشد. مخاطب هدف به کسی گفته می شود که نه تنها مخاطب کسب و کار شما باشد، بلکه ساکن ایران نیز باشد. به طور کلی شما به راحتی هر چه تمام تر می‌توانید فعالیتی حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید و به صورت طبیعی فالوور جذب کنید. اما این روش زمان زیادی را می‌گیرد.

در بعضی از پیج ها دیده می شود که تمایل به پیشرفت فوری دارند. این دسته از پیج ها می توانند با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام اقدام به پیشرفت فوری کنند. در واقع با خرید فالوور اینستاگرام، فقط تعداد فالوور نیست که افزایش پیدا می‌کند. با خرید فالوور اینستاگرام، نه تنها تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا می‌کنند، بلکه تعداد لایک و ویو پست ها هم افزایش پیدا می‌کنند.

خرید فالوور ایرانی، به پیج‌های برندینگ بسیار می‌تواند کمک کند. زیرا با این کار خیلی سریع افزایش آگاهی از برند بالا می‌رود. همچنین در مرحله بعد فروش آن پیج هم بالا می‌رود. این موضوع فقط در صورتی امکان پذیر است که فالوورهای خریداری شده ماندنی شوند.

پلتفرم های فروش فالوور ایرانی چگونه عمل می کنند؟

همان طور که در بخش قبلی گفتیم، امروزه پلتفرم های زیادی در قالب سایت، اپلیکیشن و حتی ربات خدمات دهی می کنند. این دسته از پلتفرم ها در قبال دریافت مبلغی از شما، اقدام به فروش فالوور ایرانی اینستاگرام می کنند. اما سوال این جا است که این فالوور ها از کجا می آیند؟ بعد از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام چگونه و از چه طریقی فالوور به پیج منتقل می شود؟

  • سرور های افزایش فالوور ایرانی

اولین روشی که پلتفرم های فروش فالوور ایرانی از آن استفاده می کنند، استفاده از سرور های افزایش فالوور می باشد. در واقع این سرور ها برنامه هایی هستند، که در لحظه ای بسیار کوتاه تعداد فالوور ها را افزایش می دهند. این دسته از برنامه ها در قبال دریافت هزینه یا خدماتی، فالوور ایرانی ارائه می دهند.

  • ربات های افزایش فالوور ایرانی

دومین روشی که پلتفرم های فروش فالوور ایرانی از آن استفاده می کنند، ربات های افزایش فالوور می باشند. به طور کلی فالوور های ایرانی که از طریق ربات ها به فروش می رسند، واقعی هستند و ریزش خیلی کمی دارند. حتی در بعضی اوقات هیچ ریزشی در کار نیست. در ادامه بیشتر به مبحث ریزش فالوور می پردازیم.

ریزش فالوور ایرانی به چه معناست؟

در بخش قبلی به موضوع ریزش فالوور های ایرانی اشاره ای کردیم. معمولا با ریزش فالوور افراد زیادی مواجه شده اند، ولی کمتر کسی است که با واژه ریزش فالوور آشناییتی داشته باشد. معمولا کسانی با ریزش فالوور مواجه می شوند که اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کرده اند. بعد از خریداری فالوور ایرانی، دیده شده است که مقداری از آن فالوور ها کم شده اند. البته این موضوع در رابطه با تمامی پلتفرم های فروش فالوور ایرانی صدق نمی کند.

قبل از این که اقدام به خرید فالوور ایرانی بکنید، باید تحقیقاتی را درباره آن پلتفرم فروش فالوور ایرانی انجام دهید. سعی کنید به پلتفرمی برای خرید فالوور ایرانی مراجعه کنید که قابل اطمینان باشد. بعضی از این پلتفرم ها وجود دارند که فالوور های فیک ایرانی می فروشند. فالوور های فیک شاید در مرحله اول اعتباری را به پیج اینستاگرام شما بدهند، اما این اعتبار موقت می باشد.

فالوور های فیک قطعا بعد از مدتی ریزش می کنند. این دسته از فالوور ها از آن جایی که هیچ فعالیتی ندارند، بد از مدتی توسط الگوریتم اینستاگرام شناسایی می شوند. برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام سمت پلتفرمی بروید که فالوور فیک نمی فروشد. بیشترین ریزش فالوور، نزد فالوور های فیک می باشد.

ریزش فالوور های ایرانی در یک لحظه رخ نمی‌دهد. در واقع به این صورت نیست که شما فالوور ایرانی بخرید و در همان لحظه از تعداد آن ها کاسته شود. فالوورهای فیک بعد از مدتی به صورت درصدی ریزش می‌کنند. این درصد بستگی به تعداد فالوورهای شما دارد.

دقت داشته باشید که ریزش فالوور ایرانی، فقط به فیک بودن آن بستگی ندارد. گاهی اوقات امکان دارد بعد از خرید فالوور واقعی ایرانی، شاهد ریزش آن ها باشید. این می‌تواند دلیلش فعالیت پایین خود شما باشد. طبیعتا فالوور وقتی ببینید پیج فعالیتی ندارد، آنفالو می‌کند.

خرید فالور ایرانی اینستاگرام بدون ریزش

با قیمت مقرون به صرفه ای فالوور ایرانی بخرید

در بخش قبلی نکاتی که لازم بود درباره پلتفرم های فروش فالوور ایرانی بدانید را ذکر کردیم. اما دیگر نکته ای که در زمان خرید فالوور ایرانی اینستاگرام باید به آن دقت کنید، هزینه فالوور ها می باشد. پلتفرم هایی که خدمات اینستاگرام ارائه می دهند، طبیعتا یک هزینه ای در قبال آن ها دریافت می کنند. این هزینه باید مقرون به صرفه باشد.

مقرون به صرفه به این معنا نیست که باید هزینه خیلی پایینی از شما دریافت گردد؛ بلکه به این معنا است که باید هزینه متناسب با خدمات دریافت گردد. در بین بعضی از این پلتفرم ها دیده می شود که سودجویی می کنند. در واقع بیشتر از خدماتی که ارائه می دهند هزینه دریافت می کنند. هزینه ای که این دسته از پلتفرم ها دریافت می کنند، باید متناسب با تعداد فالووری که می فروشند باشد.

در واقع به طور دقیق نمی توان گفت خرید فالوور های ایرانی چه هزینه ای دارند. هزینه فالوور های ایرانی، وابسته به تعداد آن ها مشخص می شود. به طور مثال مبلغی که برای فروش هزار فالوور ایرانی دریافت می گردد، کاملا متفاوت است با هزینه ای که برای فروش پانصد فالوور دریافت می گردد.

چه کسانی باید فالوور ایرانی بخرند؟

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای بعضی از پیج ها مناسب می باشد و برای بعضی از آن ها نامناسب. قبل از خرید فالوور ایرانی، باید به بعضی از نکات توجه کنید. به طور مثال باید ببینید مخاطبان شما در چه کشوری زندگی می کنند؟ آیا فالوور های شما همگی از ایران هستند؟ آیا شما به فالوور های دیگر کشور ها نیاز ندارید؟

در مرحله اول سعی کنید این سوالات را از خود بپرسید. اگر جواب شما طوری بود که نیاز به فالوور ایرانی داشتید، می توانید اقدام به خرید فالوور کنید. همچنین کسانی هستند که اصلا فرصت کافی را برای فعالیت در پیج خود ندارند. این دسته از افراد طبیعتا نمی توانند به راحتی فالوور ایرانی جذب کنند. آن ها می توانند اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کنند.

بعضی از افراد هستند که دارای کسب و کاری بین المللی هستند و حتی کسب و کار خود را در اینستاگرام هم پیاده سازی کرده اند. این دسته از پیج ها به این دلیل که بین المللی هستند، باید از سراسر دنیا فالوور داشته باشند. به طور مثال پیج هایی که در زمینه اخبار و اطلاع رسانی فعالیت دارند، می توانند از سراسر جهان فالوور داشته باشند و خود را محدود به ایران نکنند.

سخن آخر درباره خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

اگر جزو کاربران ایرانی اینستاگرام هستید و نیار به فالوور ایرانی دارید، حتما اقدام به خرید آن بکنید. ولی توجه داشته باشید بعد از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام تلاش کنید برای ماندگاری آن ها. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code